Projektování, výsadba a údržba zeleně

Krásně udržovaná zeleň napovídá o kvalitě firmy, společnosti, města nebo majitele.

Základem každé pěkné realizace je kvalitní projekt nebo alespoň návrh. Proto se nad každou realizací zamýšlíme, a v souladu s krajinou nebo stavbou se snažíme vytvořit návrh, který stavbu dotvoří a vhodně doplní. Naše zkušenosti nám umožňují vyhnout se chybám už při návrhu a zakládání zelených ploch.

Navrhujeme a projektujeme například přírodní zahrady, zelené plochy v obchodních centrech, trávníky a okrasné dřeviny u prodejních ploch, skalky a zahradní zákoutí doplněná o různé prvky zahradní architektury, klasické zahrady u obytných domů, ovocné zahrady, jezírka a travníky u vodních ploch.

Nevyhýbáme se projektům a zakládání náročných trávníků, především těch hodně zatěžovaných jako jsou například sportoviště.
Součástní projektů a návrhů jsou i živé ploty, které musí odpovídat charakteru terénu a specifickým potřebám uživatele.

Výsadba a zakládání zeleně je nejdůležitější částí každé realizace. Musíme znát podrobně terén, půdu a klimatické podmínky. Použití správných rostlin je zárukou dlouhodobé spokojenosti.

Údržbu zeleně zajišťujeme pro obyvatele, města a obce nebo firmy.

Převezmeme Vaši starost o pravidelnou nebo sezónní údržbu zeleně, rekultivaci nebo výsadbu a osazování zeleně v rámci výstavby

Postaráme se například o Vaše:

  • okrasné zahrady, ovocné sady, skalky, trávníky, jezírka
  • sportoviště, golfová hřiště, venkovní koupaliště, hotelové a ubytovací komplexy, různé pozemky
  • parky, veřejné plochy a zeleně
  • firemní plochy, zelené střechy, trvalé zelené interiéry

Zvláštní specialitou je péče o trávníky, keře, živé ploty, stromy a okrasné záhony. Zajistíme kácení a prořez stromů i ve ztížených podmínkách, odstranění náletových dřevin.

V naší kompostárně ekologicky zlikvidujeme veškerý bioodpad z Vaší zeleně.

Nabízíme zdarma cenovou kalkulaci.

Líbí se vám naše práce? Ozveme se Vám.
Zde prosím napište kontaktní údaje a my se vám ozveme:
NEJPRODÁVANĚJŠÍ Z NAŠÍ NABÍDKY

Ovocné stromky, okrsné keře, trvalky, hnojiva, substráty, přípravky naochrana rostlin, štěpky a mulčovací kůra, sadba jahod, štěpařské vosky,

Zahradnictví

Prodáváme ovocné stromky, keře, okrasné dřeviny, trvalky, hnojiva, substráty, řašelinu, zahradnické nářadí, zahradnické a ovocnářské doplňky, prvky zahradní architektury. Projektujeme a udržujeme zeleň.