Distribuční centrum AGRO CS a.s

Distribuční centrum AGRO CS a.s. je regionální distribuční centrum společnosti AGRO CS a.s. určené pro realizační firmy v programu PROFI v ústeckoorlickém regionu.

Cílovým záměrem Distribučního centra AGRO CS a.s. je poskytnout realizačním firmám 100% podporu při realizaci velkých projektů, jako jsou například projekty velkých zahrad, parků, veřejné zeleně, zeleně u silnic a komunikací, fotbalových hřišť, golfových hřišť nebo různých typů sportovišť.

Program PROFI

  • speciální substráty volně ložené, big bag, balené (75 l, 250 l), rašeliny, hnojiva, pěstební kontejnery
  • poradenství v oblasti výživy rostlin
  • program pro okrasné a lesní školky
  • program pro květináře, zelináře a pěstitele jedlých hub

Trávníkový program

  • trávníkové substráty, travní směsi, speciální hnojiva, pesticidy, mulčovací kůra a dekorační materiály
  • pěstování trávníkových koberců
  • kompletní program péče o golfová hřiště
  • program pro zahradní a parkové realizace, technické služby
  • kompletní program péče o fotbalová hřiště

Společnost AGRO CS a.s. Česká Skalice je významným výrobcem, distributorem a prodejcem substrátů, tekutých, minerálních, organominerálních a dlouhodobě působících hnojiv, travních osiv, trávníkových koberců, pesticidů, drobné techniky a dalších prostředků pro výživu a péči o rostliny. Patří ji významné pozice na spotřebitelských trzích v České republice, na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku.

V posledních letech se společnost AGRO CS a.s. Česká Skalice výrazně zaměřili také na oblasti profesionální péče o trávníky a vše s nimi spojené. Prostřednictvím specializovaných distribučních center se věnujeme každému odvětví zvlášť. Relizačním firmám nabízíme širokou a ucelenou nabídku špičkových výrobků jak z vlastní produkce, tak i z produkce významných světových dodavatelů. Portfolio nabídky doplňuje odborné poradenství.

Více informací naleznete na www.agroprofi.cz
Líbí se vám naše práce? Ozveme se Vám.
Zde prosím napište kontaktní údaje a my se vám ozveme:
NEJPRODÁVANĚJŠÍ Z NAŠÍ NABÍDKY

Ovocné stromky, okrsné keře, trvalky, hnojiva, substráty, přípravky naochrana rostlin, štěpky a mulčovací kůra, sadba jahod, štěpařské vosky,

Zahradnictví

Prodáváme ovocné stromky, keře, okrasné dřeviny, trvalky, hnojiva, substráty, řašelinu, zahradnické nářadí, zahradnické a ovocnářské doplňky, prvky zahradní architektury. Projektujeme a udržujeme zeleň.